• Transceiver optic Neoptek NTBT-F135-L10-P3 (FTTX)

Despre Transceiver optic Neoptek NTBT-F135-L10-P3 (FTTX):

NTBT-F135-L10-P3 (15km) 155M Recipient SC 2x5 SFF Transceiver cu amprenta Bi-Directionala (3.3V) pentru convertor media FTTX.

Descriere: NTBT-F1xxL10-P3 SFF bidirectional single mode este de înalta performanta pentru comunicatii de date cu conector SC pentru imbunatatirea productivitatii.

TX: 1310nm

Spune-ti opinia

Nota: Codul HTML este citit ca si text!
    Rau           Bun
Imagine de verificare

Transceiver optic Neoptek NTBT-F135-L10-P3 (FTTX)

din categoria Componente

  • Producator: Neoptek
  • Cod produs: NTBT-F135L10P3
  • Livrare rapida cu verificare de la Urgent Cargus!

  • 30.00 RON


Produse asemanatoare

HP A5838-60001 Dual Port SCSI / 100BaseT LAN PCI Card

HP A5838-60001 Dual Port SCSI / 100BaseT LAN PCI Card

HP A5838-60001 Dual Port (2 Porturi) SCSI and Dual Port 100BaseT LAN Placa PCI ..

100.00 RON

Receptor optic compact modul BKTel OCR1016e (CATV)

Receptor optic compact modul BKTel OCR1016e (CATV)

Aplicatie  Modul receptor optic pentru overlay video de CATV în rețele FTTx Caracteristici..

70.00 RON

Transceiver optic Municom SFF T13/R15 FTTX

Transceiver optic Municom SFF T13/R15 FTTX

Municom MUNM-SFF-1315-155-C-15-SC (15km) 155M Recipient SC 2x5 SFF Transceiver c..

17.00 RON

Ultimele produse adaugate

Ecran protector de sticla 3D 9H / 2.5D /0.3MM tempered pentru Iphone X

Ecran protector de sticla 3D 9H / 2.5D /0.3MM tempered pentru Iphone X

Caracteristici:Material: Nano, acoperit cu folie de sticla calita (tempered), 9H/2.5D/0.3MMDuri..

25.00 RON

LNB Universal Twin Daxis 0.3dB 2 iesiri

LNB Universal Twin Daxis 0.3dB 2 iesiri

CaracteristiciLNB Universal Twin Daxis 0.3db 2 iesiri pentru antene paraboliceInput: 10.7Ghz - 12.75..

30.00 RON

Asus QuieTrack Lightscribe DRW-1814BL, DVD-RW drive (IDE)

Asus QuieTrack Lightscribe DRW-1814BL, DVD-RW drive (IDE)

CaracteristiciTip Dispozitiv: unitate DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 5.25" x 1/2HCuloare carca..

50.00 RON 70.00 RON

Modul transmitator dual HARMONIC HMC4000-20 PWRLink II

Modul transmitator dual HARMONIC HMC4000-20 PWRLink II

Harmonic's PWRLink II este o familie de module cu transmitatoare laser DFB de 1310 nm. Proiectate pe..

780.00 RON 850.00 RON

Etichete: Trade Cluj - Magazin online, Componente, Neoptek Transceiver, optic, Neoptek, NTBT-F135-L10-P3, (FTTX), Transceiver optic Neoptek NTBT-F135-L10-P3 (FTTX), electronice, pret mic

Transceiver optic Neoptek NTBT-F135-L10-P3 (FTTX) - Trade Cluj - Magazin online

Iti multumim ca vei opri extensia Adblock!

Adauga site-ul la trust list din modul sau opreste extensia si reincarca pagina.

Acest lucru ne va ajuta sa iti oferim o experienta mai buna la navigare si sa-ti oferim unele servicii gratuite pe viitor.