• Alimentator/Incarcator laptop Dell DA90PE1-00
Din categoria Laptop-uri
0 opinii
  • Producator: Dell
  • Cod produs: TP00000434
  • Sku: T978266527
  • Livrare rapida cu verificare prin curier!
  • Pentru orice intrebare suna la (+4)0743300047
    Acest anunț a fost publicat de catre un vanzator privat.
Despre Alimentator/Incarcator laptop Dell DA90PE1-00:
Model DA90PE1-00 compatibil cu urmatoarele modele de laptopuri Dell:
- Dell XPS series XPS M2010Dell XPS SeriesXPS M1530, XPS M140, XPS M1210Dell XPS series
XPS Adamo 13
- Dell Precision Workstation series: Precision M70, Precision M65, Precision M65, Precision M60
- Dell Projector Series: M109s
Caracteristici:
Tensiune alimentare: 100 - 240 V,
Tensiune iesire: 19.5 V,
Putere: 90W,
Curent iesire: 4.62 A,
Culoare: negru,
Greutate: 400 g,
Dimensiune mufa:  7.4 x 5.0 mm cu pin central
Dimensiune incarcator: 150 x 56 x 33 mm