• Alimentator/Incarcator laptop Acer Aspire A13-040N3A
Din categoria Laptop-uri
0 opinii
  • Producator: Acer
  • Cod produs: TP00000438
  • Sku: T978266527
  • Livrare rapida cu verificare prin curier!
  • Pentru orice intrebare suna la (+4)0743300047
    Acest anunț a fost publicat de catre un vanzator privat.
Despre Alimentator/Incarcator laptop Acer Aspire A13-040N3A:
Alimentator/Incarcator laptop Acer Aspire One A13-040N3A
Model A13-040N3A compatibil cu laptopuri Acer:
Incarcatorul este compatibil cu urmatoarele modele de Laptop Acer:
Aspire E1, E11, E3, E14, E5, E15, ES1, F15, F5, R11, R14, R3, R7, S3, V15, V3, V5, V7
Aspire Timeline Ultra M3, M5
Aspire AS, 5250, 5253, 5515, 5517, 5532, 5534, 5733, 5742, 5750
Tensiune alimentare: 100-240V ~ 1A 50-60Hz,
Tensiune iesire: 19V,
Putere: 40W,
Curent iesire: 2.10 A,
Culoare: negru,
Greutate: 200 g,
Dimensiune mufa:  1,7 x 5,5 x 13,5 mm
Dimensiune incarcator: 90 x 35 x 25 mm